Aleja Zwycięstwa 8  (58) 684-40-30   psuleczyno@diecezja-pelplin.pl A A A  

Ekstremalna Droga Krzyżowa- Półczno- Zaproszenie

wtorek, 14-03-2023


Czy jesteś gotowy na rewolucję w swoim życiu? Już 24 MARCA odbędzie się po raz trzeci Ekstremalna Droga Krzyżowa w Półcznie! Jak co roku rozpocznie się Mszą Świętą w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Półcznie o godz. 20:00. Nie może ciebie zabraknąć!

Przez naszą parafie będzie przechodzić trasa żółta Św. Faustyny Kowalskiej której odległość to 42km jest również trasa zielona Św. Alberta Chmielewskiego 33km
Serdecznie zapraszamy do udziału.
Więcej informacji na FB EDK Półczno
Pozdrawiam Lider EDK Półczno

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM