Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego- Niedziela Miłosierdzia Bożego- 24.04.2022

niedziela 24.04.2022

1. Od dziś do 30.IV trwać będzie tydzień miłosierdzia. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na cele charytatywne. O zebranie ofiar prosimy szkolne koło Caritas.

2. Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 15 maja o godz. 11.3o.

3. W poniedziałek w dzień św. Marka o godz. 7.oo zapraszamy na procesję z błogosławieństwem pól do Krzyża przy ul. ks. Zapałowskiego i na Mszę św.

4. We wtorek obchodzić będziemy liturgiczne święto św. Wojciecha bpa i męczennika, głównego Patrona Polski z 23.IV.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwo majowe, w niedziele po Mszy św. o godz. 14.oo, w tygodniu po wieczornej Mszy św. Spotykamy się również przy Krzyżach i kapliczkach.

6. W środę po Mszy wieczornej do domu katechetycznego zapraszamy na spotkanie Służby Liturgicznej.

7. W czwartek spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania o 16.30 w kościele. Zapraszamy uczniów klas 8 SP oraz klas 1 szkół ponadpodstawowych.

8. W czwartek zapraszamy młodzież na Mszę o godz. 18.00 a po niej spotkanie wspólnoty w domu katechetycznym.

9. W piątek liturgia wspomina i świętuje św. Katarzynę Sieneńską – dziewicę, Patronkę Europy od 1999r. Jest to również dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

10. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie kółka misyjnego w salkach katechetycznych.

11. W sobotę o godz. 9.oo zapraszamy dzieci klas III na kolejna naukę przed I-szą Komunią świętą. Spotkanie rodziców tych dzieci odbędzie się w środę o godz. 18.oo, obecność obowiązkowa.

12. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.