Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkanocy 08.05.2022- NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA.

niedziela 08.05.2022

1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe; w niedziele po Mszy św. o godz. 14.oo, w tygodniu po wieczornej Mszy św. Spotykamy się również przy Krzyżach i kapliczkach.

2. Za Złożone dziś ofiary na pokrycie kosztów okien i witraży składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 15 maja o godz. 11.3o. Nauka w piątek po wieczornej mszy św.

4. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. ( z 8 maja).

5. W wtorek po Mszy wieczornej do domu katechetycznego zapraszamy na spotkanie ceremoniarzy z naszej parafii.

6. Kandydaci do sakramentu bierzmowania z klas 8 SP oraz 1 ponadpodstawowych spotykają się w wtorek, środę, czwartek o godz. 16.30 w kościele na próbach przed bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa.

7. W piątek o godz. 17.oo zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu a o godz. 20.oo na nabożeństwo Fatimskie, które będzie również nabożeństwem majowym.

8. W sobotę o godz. 9.oo zapraszamy dzieci klas III na kolejna naukę przed I-szą Komunią świętą. - W sobotę o godz. 10.00 spotkanie kółka misyjnego.

9. 17 maja, w następny wtorek odbędzie się w naszej parafii wizytacja pasterska bp diecezjalnego bpa dr Ryszarda Kasyny. Trwać będzie od godz. 10.45 do wieczora. Podczas Mszy św. o godz. 18.oo ks biskup udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Spowiedź młodzieży, rodziców i świadków bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16.oo. Prosimy o odświętny wystrój parafii i zarezerwowanie sobie czasu na to wydarzenie.

10. Wspólnie z OSP, ks. Bogusławem Głodowskim rozpoczęliśmy prace inwestycyjne przy 90-letniej figurze Matki Bożej przy ul. Kartuskiej.

11. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

12. W sobotę zmarła śp. Anna Cichosz lat 100 z Węsior. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.3o. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.....