Ogłoszenia duszpasterskie- Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022

niedziela 20.11.2022

1. Sakramentu chrztu św udzielać będziemy w niedzielę 27 listopada o godz. 11.3o., w piątek po Mszy św. wieczornej nauka przed chrztem świętym dla rodziców.

2. W poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie Ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – dzień modlitw za organistów, muzyków, kantorów,chóry kościelne i schole., w piątek św. Katarzyny Aleksandryjskiej – odpust w Stężycy o godz. 18.oo.

3. W sobotę po wieczornej Mszy św. bić będą wszystkie dzwony na zakończenie starego i na rozpoczęcie nowego roku kościelnego.

4. Zapraszamy na nowennę we wtorek do św. Anny, a w środę do MB Nieustającej Pomocy, przed wieczorną Mszą św. w piątek o godz. 17.oo, na Adorację Najśw. Sakramentu w ciszy,

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.3o odbędzie się przyjęcie 4 kandydatów do grona ministrantów. Po Mszy św. spotkanie z ich rodzicami w salce katechetycznej.

6. WSD Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodzież męską do udziału w Adwentowych Dniach Skupienia, które odbędą się w dniach 25 – 27 listopada w gmachu WSD. Udział w skupieniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie internetowej WSD.

7. Już za tydzień rozpoczniemy czas adwentu i roraty. Dzieci szczególnie prosimy o przygotowanie lampionów i serduszek do losowania figurki Matki Bożej.

8. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.