Ogłoszenia duszpasterskie UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ TRÓJCY 26.05.2024.

niedziela 26.05.2024

1. Zapraszamy na nabożeństwa MAJOWE w łączności ze Mszą św. o godz. 18.oo, w Węsiorach w kościele o godz. 19.oo.

2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Anny i spotkanie formacyjne, w środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. sprawowane będą w Sulęczynie o godz. 7.oo, 10.oo z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy, i po zakończeniu procesji około godz. 12.3o., w Węsiorach o godz. 8.3o. Tegoroczna trasa procesji Bożego Ciała przebiegać będzie ul. Kościelną, Żeromskiego, Wojska Polskiego, Letnią, Promyka, Wybickiego, Wojska Polskiego i Żeromskiego, Al. Zwycięstwa do kościoła. O ustawienie ołtarzy prosimy rodziny p. Ostrowskich, Jereczek i Glinieckich, Polak i Korda. Prosimy też o wsparcie sąsiadów. W procesji bierzmy udział w strojach uroczystych, Dzieci, młodzież i Rada Parafialne, Koła Róż Różańcowych biorą udział w sposób czynny. Prosimy o przyozdobienie całej trasy i innych domostw na terenie całej parafii. Dziewczynki do sypania kwiatków zapraszamy w środę na godz.17.oo na próbę. O zapewnienie bezpieczeństwa procesji prosimy miejscową policję i OSP.

4. W piątek o godz. 18.oo ks. bp. Arkadiusz Okroj udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Spowiedź młodzieży i świadków w środę o godz. 16.oo.

5. W sobotę 1. VI o godz. 7.oo zapraszamy na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

6. W oktawie Bożego Ciała po wieczornej Mszy św. pójdziemy procesjonalnie wokół kościoła w procesji eucharystycznej, z wyjątkiem piątku. Gorąco zapraszamy.

7. Wszyscy jesteśmy zaproszeni w dniach 15-16 czerwca na Święta Górę Polanowską na X ODPUST KASZUBSKI. Zapraszają oo. franciszkanie, więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

8. Poszkodowani w pożarze w Kołodziejach, składają serdeczne Bóg zapłać za okazane serce, wsparcie i pomoc materialną wszystkim darczyńcom.

9. Ukazał się nowy numer „Pielgrzyma.”

10. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 7.oo i o godz. 18.oo. W poniedziałek o godz. 10.oo pogrzeb śp. Stanisława Gańskiego lat 68 z Sulęczyna. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie......