Ogłoszenia duszpasterskie X Niedzieli Zwykłej 09.06.2024.

niedziela 09.06.2024

1. Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwo CZERWCOWE do Najświętszego Serca Pana Jezusa w łączności ze Mszą św. o godz. 18.oo.

2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Anny, w środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek 13 czerwca zapraszamy o godz. 20.oo na nabożeństwo Fatimskie. Szczególnie zapraszamy młodzież niedawno bierzmowaną i dzieci, które w tym roku zostały przyjęte do Komunii św, wraz z rodzicami.

4. W czwartek na godz. 11.oo do Kamienicy Szlacheckiej, parafia Wygoda, jesteśmy zaproszeni na odpust św. Antoniego z Padwy.

5. W przyszłą niedzielę 16 czerwca o godz. 11.3o udzielać będziemy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św.

7. W sobotę 15 czerwca przypada rocznica śmierci pochodzącego z Suleczyna ks. Edmunda Kullasa.(2006r.) Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na cele inwestycji parafii, w tym na dalsze witraże w kościele parafialnym.

9. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 7.oo i o godz. 18.oo. Prosimy ministrantów o sumienne wypełnianie swoich dyżurów przy ołtarzu.

10. We wtorek o godz. 10.oo odbędzie się pogrzeb śp. Józefa Kobieli lat 62 z Amalki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...