Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli Zwykłej 23.06.2024

niedziela 23.06.2024

1. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy, młodzieży, dzieciom, nauczycielom, katechetom i pracownikom szkół życzymy bezpiecznego wypoczynku i zapraszamy do częstszego uczestnictwa w liturgii Kościoła.

2. Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwo CZERWCOWE do Najświętszego Serca Pana Jezusa w łączności ze Mszą św. o godz. 18.oo.

3. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Anny, w środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

4. W poniedziałek przypada uroczystość św. Jana Chrzciciela, odpust w Stężycy o godz. 18.oo., w czwartek Uroczystość NMP Nieustającej Pomocy, głównej patronki diecezji, odpust w Skorzewie o godz. 18.oo.

5. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze, do dyspozycji papieża. Msze św. twego dnia sprawowane będą o godz. 7.oo, 8.3o. 16.oo i 18.oo w Sulęczynie oraz o godz. 16.oo w Węsiorach, dodatkowo msza św. ślubna o godz. 15.oo.

6. W sobotę też sprawowana będzie Msza św. o godz. 11.oo, w DPS w Sulęczynie, w dniu przeżywanej tam integracji. Wszyscy jesteśmy tam zaproszeni.

7. Dnia 14 września 2024 roku rozpocznie się w Pelplinie kurs przygotowawczy dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św. Więcej informacji u księży w parafii.

8. Za złożone ofiary na cele inwestycji parafii, w tym na dalsze witraże w kościele parafialnym w kwocie 8.400,78 zł., składamy serdeczne Bóg zapłać.

10. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 7.oo i o godz. 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.