Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej 30.06.2024

niedziela 30.06.2024

1. Od poniedziałku ks. wikariusz udaje się na urlop wypoczynkowy. Przez lipiec i sierpień w niedzielę nastąpi zmiana porządku celebracji Mszy św. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.oo, a będzie o godz. 18.oo.

2. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne będzie bezpośrednio po Mszy św., rano i wieczorem.

3. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Anny, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje nowenny można składać do skarbonki na ołtarzu Matki Bożej.

4. W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.

5. W sobotę w Polsce obchodzić będziemy patronalny dzień Apostolstwa Chorych.

6. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne miesiąca lipca. W czwartek zapraszamy o godz. 17.3o na różaniec w intencji powołań do służby w Kościele, w piątek o godz. 17.oo na wspólną adorację Najśw. Sakramentu i litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę rano na różaniec i rozważanie maryjne. W przyszłą niedzielę zapraszamy członków Róż Różańca na wspólną modlitwę bezpośrednio po Sumie o godz. 11.3o.

7. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w miesiącu sierpniu.

8. Dnia 14 września 2024 roku rozpocznie się w Pelplinie kurs przygotowawczy dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św. Więcej informacji u księży w parafii.

9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Siostrę Ascelinę Kowiel z Kenii, pochodzącą z Bytowa. Po Mszach św. przed kościołem będzie można swoją ofiarą wspomóc misje w Kenii.

10. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 7.oo i o godz. 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Dodatkowo dla dzieci w tym roku przyjętych w czwartek od godz. 9.oo.