Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedzieli Zwykłej 07.07.2024

niedziela 07.07.2024

1. Przez lipiec i sierpień w niedzielę nastąpi zmiana porządku celebracji Mszy św. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.oo, a będzie o godz. 18.oo.

2. Dziękujemy Siostrze Ascelinie Kowiel z Kenii, za jej świadectwo wiary i jej dzisiejszą obecność w naszej parafii.

3. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne będzie bezpośrednio po Mszy św., rano i wieczorem.

4. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Anny, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje nowenny można składać do skarbonki na ołtarzu Matki Bożej.

5. Dziś zapraszamy członków Róż Różańca na wspólną modlitwę bezpośrednio po Sumie o godz. 11.3o.

6. W sobotę 13 lipca br. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, około godz. 19.oo. (przynosimy ze sobą świece na procesję wokół kościoła).

7. Dnia 14 września 2024 roku rozpocznie się w Pelplinie kurs przygotowawczy dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św. Więcej informacji u księży w parafii.

8. Ukazał się nowy numer „Pielgrzyma".

9. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 7.oo i o godz. 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

10. W przyszłą niedzielę, 14 lipca, o godz. 19.oo zapraszamy na doroczny Festiwal Akordeonowy, zorganizowany przez pana Pawła Nowaka.

11. Doroczny odpust w Sianowie odbędzie się 21 lipca. Tam też uda się pielgrzymka z naszej parafii. Prosimy o zapisy u księży w parafii. Do Sianowa uda się też pielgrzymka z Miastka i u nas zatrzyma się na nocleg z 19 na 20 lipca. Chętnych do przyjęcia pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym. Potrzebnych będzie około 40 noclegów. Tegoroczny Odpust św. Anny obchodzić będziemy w niedzielę 28 lipca.