Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli Zwykłej 03.10.2021

niedziela 03.10.2021

1. W poniedziałek zapraszamy po Mszy wieczornej na próbę naszej scholi "Chór Aniołów" w domu katechetycznym.

2. W wtorek zapraszamy uczniów klas 7 i 8 na Mszę wieczorną o godz. 18.00 podczas które rozpoczną oni swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Podczas Mszy Świętej złożą uroczyście deklaracje jako zewnętrzny znak pragnienia rozpoczęcia przygotowania do tego sakramentu. Tego dnia kandydaci również otrzymają swoją indeksy. Bardzo prosimy aby młodzież była już w kościele o godz. 17.50. Deklaracje do bierzmowania są pod chórem można je osobiście odebrać.

3. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie ministrantów i kandydatów w salce katechetycznej.

4. Pragniemy poinformować że w naszej parafii ma zawiązać się wspólnota młodzieżowa. Serdecznie już dziś zapraszamy młodzież z naszej parafii. Pierwsze spotkanie w czwartek 14 października po Mszy Świętej wieczornej.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca października, a jednocześnie wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej, odpust o godz, 17.oo w WĘSIORACH. W tym dniu nie będzie w Sulęczynie Mszy św. o godz. 18.oo. Zapraszamy wszystkich do Węsior na godz. 17.oo, a szczególnie dzieci klas III z rodzicami, na poświecenie różańców. Okazja do spowiedzi w Węsiorach środę o godz. 16.oo.

6. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na RÓŻANIEC po wieczornej Mszy św., w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.oo.

7. Zapraszamy w piątek o godz. 17.oo na Adorację Najśw. Sakramentu w ciszy.

8. Od października Msza św. o godz. 11.3o będzie Mszą dla dzieci, z kazaniem dla nich.

9. W biurze parafialnym można już zapisywać roczne „Zdrowaśki:. Odmawiane będą one przed Mszą św. o godz. 7.oo albo też przed godz. 10.oo., w nowym układzie nie będzie „Zdrowasiek” przed Mszą św. o godz. 11.3o.

10. Przypominamy że w dniach 11-13 listopada organizujemy pielgrzymkę śladami bł. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Są wolne miejsca. Zapisy u ks. Arka. Bardzo prosimy aby wstępnego zapisu dokonać do 10 października, abyśmy mogli określić jaka duża zostanie zebrana grupa.

11. W sobotę na godz. 9.oo do kościoła zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I-szej Komunii św.

13. W przyszłą niedzielę 10.X. obchodzić będziemy coroczny Dzień Papieski. Przed kościołem organizowana jest zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. O zebranie ofiar prosimy młodzież klas VIII.

14. W sobotę na naszym cmentarzu pożegnaliśmy śp. Zofię Driwa lat 74 z Węsior. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.......