Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli Zwykłej 10.10.2021

niedziela 10.10.2021

1. W poniedziałek zapraszamy po Mszy wieczornej na próbę naszej scholi "Chór Aniołów" w domu katechetycznym. Od godz. 15.oo do 18.oo trwać będzie Adoracja naszej parafii w intencji powołań do służby w Kościele. Zapraszamy.

2. W środę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 18.oo, szczególnie dzieci klas III z rodzicami.( w sobotę nie będzie dla nich nauki.) Przynosimy ze sobą różaniec i świece.

3. Z okazji zbliżającego się dnia nauczyciela, pragniemy złożyć wszystkim nauczycielom, wychowawcą, katechetą oraz pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia, życząc obfitości łask Bożych oraz siły i wytrwałości w tym jakże trudnym zadaniu kształcenia i wychowania młodych ludzi.

4. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy do kościoła kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 1 szkoły ponadpodstawowej na spotkanie formacyjne.

5. Również w czwartek po wieczornej Mszy Świętej pierwsze spotkanie nowej grupy młodzieżowej jaką pragniemy założyć w naszej parafii. Zapraszamy serdecznie młodzież 7 klasy szkoły podstawowej i wszystkich starszych uczniów i studentów.

6. W dniach 15-16 października młodzież klas 8 SP naszej parafii uczestniczy w rekolekcjach GPS, w ramach formacji przygotowującej do sakramentu bierzmowania. Rekolekcje odbędą się w Szkole Podstawowej w Sulęczynie, w budynku przy ul. Szkolnej 2 w piątek o godz. 18.00. W sobotę rekolekcje będą trwać od godz. 8.45 do godz. 16.00. W sobotę jest przewidziany posiłek dla wszystkich dzieci. Prosimy aby młodzież na rekolekcje przyniosła ze sobą swoje indeksy, długopisy oraz wypisane zgody uczestnictwa w rekolekcjach. Zgody są do odbioru pod chórem. Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów do udziału w rekolekcjach, aby również wspólnie zadbać o bezpieczeństwo naszych dzieci. Rodziców chętnych do uczestnictwa i pomocy prosimy o kontakt z ks. Arkiem.

7. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na RÓŻANIEC po wieczornej Mszy św., w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.oo. Wyjątkowo w poniedziałek różaniec będzie przed Mszą św. o godz. 17.3o.

8. Zapraszamy w piątek o godz. 17.oo na Adorację Najśw. Sakramentu w ciszy.

9. W biurze parafialnym można już zapisywać roczne „Zdrowaśki”.

10. Przypominamy że w dniach 11-13 listopada organizujemy pielgrzymkę śladami bł. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapisy u ks. Arka.

11. Za złożone dziś ofiary przed kościołem na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, składamy serdeczne Bóg zapłać, młodzieży klas VIII dziękujemy za zebranie tych ofiar.

12. W piatek na naszym cmentarzu pożegnaliśmy śp. Wojciecha Leyk lat 49 z Borka, w sobotę zaś + Jana Hinca lat 87 z Sulęczyna. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.......