Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedzieli Zwykłej 13.11.2022

niedziela 13.11.2022

1. Sakramentu chrztu św udzielać będziemy w niedzielę 27 listopada o godz. 11.3o.

2. Dziś obchodzimy dzień modlitw w intencji Polonii i Polaków przebywających za granicą.

3. Zapraszamy utrudzonych, zmęczonych i zatroskanych na nasze nowenny; we wtorek do św. Anny, a w środę do MB Nieustającej Pomocy, przed wieczorną Mszą św.

4. W środę 16 listopada na godz. 11.oo jesteśmy zaproszenie na odpust NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia do Klukowej Huty.

5. W piątek obchodzić będziemy wspomnienie bł. Karoliny Kózkównej, dziewicy i męczennicy, patronki młodzieży. Zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu w ciszy o godz. 17.oo.

6. Młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas dziękujemy za zebranie dziś przed kościołem ofiar na Pomoc Kościołowi w potrzebie. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za dar serca. Bóg zapłać.

7. W przyszłą niedzielę, Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kolekta przeznaczona będzie na rzecz WSD w Pelplinie. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Jezusowego z Aktem poświecenia. - możliwość uzyskania odpustu zupełnego.

8. WSD Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodzież męską do udziału w Adwentowych Dniach Skupienia, które odbędą się w dniach 25 – 27 listopada w gmachu WSD. Udział w skupieniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie internetowej WSD.

10. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo, prze Mszą św. okazja do spowiedzi.