Aleja Zwycięstwa 8  (58) 684-40-30   psuleczyno@diecezja-pelplin.pl A A A  

NABÓR DO WYŻSZEGO SEMINARIUM W PELPLINIE.

niedziela, 03-05-2026


WSD w Pelplinie zaprasza rozeznających powołanie do kapłaństwa w swoje progi.

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodych mężczyzn, którzy rozpoznają w sobie powołanie do kapłaństwa, do rozpoczęcia formacji i studiów w pelplińskim seminarium, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 10 lipca 2026 r. na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 505 073 221) oraz o złożenie w Rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminariumpelplin.pl

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM