NABÓR DO WYŻSZEGO SEMINARIUM W PELPLINIE.
niedziela, 03-05-2026
WSD w Pelplinie zaprasza rozeznających powołanie do kapłaństwa w swoje progi.
Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodych mężczyzn, którzy rozpoznają w sobie powołanie do kapłaństwa, do rozpoczęcia formacji i studiów w pelplińskim seminarium, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 10 lipca 2026 r. na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 505 073 221) oraz o złożenie w Rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminariumpelplin.pl























