Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedzieli Zwykłej 24.10.2021

niedziela 24.10.2021

1. W poniedziałek zapraszamy po Mszy św. wieczornej do domu katechetycznego na próbę naszej scholi "Chór Aniołów".
  2. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie ceremoniarzy w domu katechetycznym.
  3. W środę przypada rocznica nominacji biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny (2012), którego Bóg niech zachowa w najdłuższe czasy.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej, w święto Św. Szymona i Judy Tadeusza - Apostołów, spotkanie grupy młodzieżowej naszej parafii. Zapraszamy serdecznie młodzież 7 klasy szkoły podstawowej i wszystkich starszych uczniów i studentów.
  5. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na RÓŻANIEC po wieczornej Mszy św., w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.oo., w Węsiorach o godz. 18.oo.

6. Zapraszamy w piątek o godz. 17.oo na Adorację Najśw. Sakramentu w ciszy.
  7. W sobotę o godz. 9.oo kolejna nauka dla dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii świętej.
  8. W biurze parafialnym można zapisywać roczne „Zdrowaśki”. Zdrowaśki jednorazowe składamy do skarbony na ołtarzu Maki Bożej.

9. Za złożone ofiary przed kościołem na rzecz Hospicjum w Kartuzach, w kwocie 3.762 zł , składamy w imieniu tej społeczności serdeczne Bóg zapłać.
  10. Zapraszamy serdecznie całą naszą parafię a zwłaszcza dzieci na I Bal Wszystkich Świętych w Sulęczynie. Odbędzie się on 31 października. Początek o godz. 17.oo w kościele, a następnie orszakiem świętych przejdziemy do remizy OSP na wspólna zabawę i konkursy za nagrodami. Serdecznie zapraszamy.
  11. Trwa tydzień misyjny. Pragniemy aby jego owocem było koło misyjne działające przy naszej parafii. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w sobotę 30 października na godz. 10.00 do domu katechetycznego na pierwsze spotkanie nowo powstającego koła misyjnego.
  12. Za złożone dziś ofiary podczas kolekty na misje składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
  13. Pani Mariola dziękuje wszystkim zbierającym i ofiarodawcom nakrętek za udział w akcji, którą obecnie kończymy. Serdeczne Bóg zapłać.
  14. W tygodniu w dni powszednie Msza św o godz. 7.oo 18.oo.