Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkanocy 15.05.2022

niedziela 15.05.2022

1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe; w niedziele po Mszy św. o godz. 14.oo, w tygodniu po wieczornej Mszy św. Spotykamy się również przy Krzyżach i kapliczkach.

2. Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 5 i 26 czerwca o godz. 11.3o.

3. W poniedziałek obchodzić będziemy święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski (od 2002r.)

4. W piątek o godz. 17.oo zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę o godz. 9.oo zapraszamy dzieci klas III na kolejna naukę przed I-szą Komunią świętą.

6. 17 maja, we wtorek odbędzie się w naszej parafii wizytacja pasterska bp diecezjalnego bpa dr Ryszarda Kasyny. Bp. o godz. 11.oo odwiedzi szkołę w Sulęczynie, o godz. 13.3o – Dom Pomocy Społecznej, o godz. 14.3o nabożeństwo Słowa Bożego w kościele w Węsiorach. Nabożeństwo w intencji zmarłych na cmentarzu przy Krzyżu o godz. 15.3o. Spotkanie z Radą Parafialną, katechetami, szafarzami Komunii św., Caritasem i grupami modlitewnymi w salce katechetycznej o godz. 16.oo Podczas Mszy św. o godz. 18.oo ks biskup udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Prosimy o odświętny wystrój parafii. Ławki w kościele prosimy zostawić dla młodzieży bierzmowanej i ich świadków.

7. 19 maja w czwartek o godz. 19.oo, nabożeństwo majowe przy kapliczce w Węsiorach będzie transmitowane przez nasze diecezjalne radio „Głos”. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie mieszkańców Węsior.

8. Uwaga narzeczeni zamierzający zawrzeć sakrament małżeństwa tego roku. W ramach obowiązkowych przygotowań do zawarcia małżeństwa przy parafii naszej organizowany jest Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca. Zapisy na www.dobry-poczatek.pl Liczba miejsc ograniczona. Termin 24 – 26 czerwiec 2022r. Więcej na plakacie. Kontakt ks. Arek Guz tel. 880951729.

10. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.